meble kuchenne


STUDIO  MEBLI  KUCHENNYCH
I  SZAF  WNĘKOWYCH
W OSTROWCU  ŚW.
606219871   604300138


elba_meble@vp.pl


 606219871  604300138


oś.Ogrody  37/11A


szafy wnękowe

szafy wnękowe

SZAFY  WNĘKOWE

Szafy Indeco Ostrowiec Św

szafy wnękowe Indeco Ostrowiec Św

Do wyboru są szafy wnękowe, narożne, wolnostojące, pawlacze, poddasza, garderoby. Drzwi szaf mogą być przesuwane z progiem lub bez, otwierane. Szafy wnękowe spełniają wszystkie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Dodatkowo posiadają aprobatę techniczną dopuszczającą do stosowania w budownictwie.
Szafy to możliwość zastosowania ergonomicznych rozwiązań w każdych warunkach. Każda szafa wnękowa jest wykonywana na wymiar czyli dostosowywana zarówno wymiarami zewnętrznymi jak i wyposażeniem wnętrza do wymagań klienta.
Przeznaczenie szaf: salony, sypialnie, kuchnie, przedpokoje, strychy, schowki, spiżarki oraz wszelkie rozwiązania służące do przechowywania.
Wnętrze szafy wnękowej (ścianki, półki, szuflady) wykonane jest z płyty meblowej o grobośći 18 mm.We wnętrzu szafy można zamontować wiele różnorakich akcesoriów meblowych, które znacznie zwiększają ergonomię szafy (kosze, drążki ubraniowe, uchwyty itp.)
Obramowanie szaf mogą być wykonane z dwóch rodzajów profili: aluminiowych i stalowych. Wypełnieniem może być płyta meblowa, lustra, szkła kolorowe. Wypełnieniem może być również łączenie wcześniej wymienionych materiałów np. szkło z płytą. Wykreuj oryginalną szafę wyposażoną w niezbędne akcesoria oraz w najbardziej pasujący do pomieszczenia rodzaj wypełnienia drzwi.
Szafa Twoich marzeń może być funkcjonalnym i niepowtarzalnym elementem wystroju pomieszczenia!
PROFILE ALUMINIOWE

W systemie aluminiowym istnieje większa gama kształtów profili. Rama aluminiowa jest lżejsza i sztywniejsza od ramy stalowej. Nawet przy dużej szerokości skrzydło drzwi przesuwa się cicho i lekko. System jezdny schowany w środku ramiaka pozwala na budowanie drzwi przejściowych i podwieszanych.


Calgary / Niagara

anoda anoda szczotkowana oliwka oliwka szczotkowana szampański szampański szczotkowany złoty złoty szczotkowany biały jabłoń machoń orzech

Calgary Niagara


Quebec

anoda oliwka szampański złoty białyHadson

anodaLogan / Yukon

anoda szampański

PROFILE STALOWE

Stal jest mniej plastycznym materiałem, dlatego profile stalowe dostępne są w tylko w dwóch kształtach, ale za to w większej ilości kolorów. Dzięki temu można doskonale dopasować ramiak do płyty wypełnienia. Profile stalowe swą trwałością i funkcjonalnością nie ustępują profilom aluminiowym, są od nich jednak tańsze.
Profile stalowe lakierowane powlekane są farbami poliestrowymi dzięki czemu zyskują dużą odporność na zarysowania i na korozję.


Halifax /Montreal

Biały Czarny buk dąb wenge grusza klon machoń olcha zloty perła

ELBA-MEBLE   oś. Ogrody 37   Ostrowiec Św.   tel   606219871    604300138    elba_meble@vp.pl